Tak jak na sygnalizowałem na oficjalnym polskim forum, czas aby marka Joomla! i ludzie z nią związani nie tylko stali się rozpoznawalni, ale także przesiedli się na rowery. Jak można zauważyć, wraz z wzrostem temperatury i mniejszą ilością opadów – rowerzystów na ulicy przybywa z każdym miesiącem, wiadomo samotne stanie w korku do przyjemności nie należy, tak samo jak półgodzinne oczekiwanie na autobus.

Sam posiadam koszulkę Joomlową, ale bawełnianą i jako taka dla profesjonalnego rowerzysty średnio pasuje. Myślałem, aby sprawić sobie z logo joomla! rowerową (oddychającą i z przedłużanymi plecami). Ale tak jako głupio tylko samemu afiszować się logotypem, który de facto niesie ze sobą przesłanie „wszyscy razem”. Zdaje sobie sprawę, że poza Joomla! przed komputerem żyjesz normalnym, być może jeździsz rowerem do pracy lub nawet na dłuższe wycieczki. Dlatego postanowiłem zorganizować koszulki lub kamizelki rowerowe, aby ograniczyć koszty egzemplarzy szukam dodatkowych sponsorów, których logotyp mógłby trafić na plecy (tył).

Najlepiej było by zamówić rozmiar M, który wydaje się być dosyć popularny wśród mężczyzn + oczywiście kilka S dla pań. Firmę, gdzie będę mógł zamówić już mam, jest dosyć znana w Polsce z gotowej odzieży termoaktywnej. Szczegóły będę podawał, jak uda mi się załatwić formalności.

Przy okazji, aby zarejestrować grupę (TEAM) na maraton rowerowy trzeba o ile dobrze pamiętam 4(5) rowerzystów. Potem   … do przodu, tzn. aby do mety. Nie wiem czy jeszcze w tym roku uda mi się zebrać to w całość, ale spróbuje. Już trwają rozmowy z jedną firmą (wydawnictw) w kwestii sponsoringu.

Oczywiście w międzyczasie będę starał się uzyskać zgodę na użycie logotypu na w/w cel. Będę informował o postępach.

p.s.
Zupełnie przy okazji, jeśli ktoś lubi czarny kolor to polecam moją rowerową aukcje : http://allegro.pl/koszulka-rowerowa-…635257882.html

Biuletyn elimu

Wysyłany raz w miesiącu

Nie spamujemy! Zajrzyj do polityki prywatności po więcej informacji