Listbingo 1.3.8 – ukończone (+ PL)

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmailFacebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Stosunkowo popularny komponent ogłoszeniowy Listbingo (dla Joomla! 1.5) doczekał się w poprzednim tygodniu nowej wersji 1.3.8. Jego twórcy oprócz licznych poprawek dodali kilka nowych funkcji, takich jak: opcja komentowania ogłoszeń, wsparcie dla ogłoszeń video.

Pełny opis zmian dostępny tutaj . Oczywiście jak zwykle można pobrać, po zalogowaniu, pełną wersje oraz aktualizacje  here, . Jak zapewnia producent aktualizacji dokonuje się bezstresowo system sam nadpisze pliki i naniesie ew. poprawki w bazie danych.

Zobacz Demo wersji 1.3.8 oraz Pobierz pliki.

Spolszczenie (darmowe)

Przy okazji dodam, iż trwają już zaawansowane prace nad wersją PRO 1.4, która oprócz tego że zapewne będzie komercyjna, będzie oferować kilka funkcjonalności więcej. Myślę, że z czasem ów produkt będzie jeszcze ciekawszy, gdyż temat ogłoszeń ma niesłabnący potencjał.

AKTUALIZACJA 2012
15 czerwca 2012 swoją premierę miała najnowsza odsłona Listbingo 2.0 –  komponentu ogłoszeniowego dla Joomla!. Najnowsza wersja działa pod Joomla 2.5 oraz wykorzystuje jego ACL. Dodatkowo twórcy zoptymalizowali kod, aby ograniczyć ilość zapyta do bazy danych oraz dodano opcje cachowania zdjęć. Umożliwiono dodawanie i konfigurowanie własnych pól formularza. Wersje 2.0 można pobrać bezpłatnie ze strony producenta:  www.gobingoo.com/products/listbingo-2/listbingo-20

 • PiotrW

  Ja bym nie porównywał SobiPro i Listbingo bo ten pierwszy jest typowym katalogiem a drugi skryptem ogłoszeniowym. Listbingo jest fajne choć nie podoba mi się rozwiązanie podziału „regionów”.

 • Faktycznie, dzięki zaraz poprawiam.

 • Marcin

  A jak tłumaczenie?

 • dk

  bezstresowa aktualizacja … niestety nie na home.pl ;(

 • Lemur

  Witam Jak mogę zrobić aby szablon z Listbingo ten niebieski był na stronie startowej??? w ustawieniach Listbingo w dziale templates dałem ten szablon jako domyślny ale to nie pomogło jak to zmienić ? proszę o pomoc pilna sprwa.

 • Przepraszam, ale nie zajmuje się już tym komponentem od kiedy SobiPro zdobył moje serce.