jom-socialUprzejmie informuje, iż przy pomocy 3 osób udało się nam doprowadzić niemalże do ukończonej wersji spolszczenia dla komponentu JomSocial v1.2.206.

Przypominam, iż ów komponent jest komercyjny i najtańsza wersja to wydatek $99, nie udzielamy wsparcia dla pirackich wersji krążących od roku po sieci. Części słów/zdań nie da się przetłumaczyć za pomocą plików językowych i trzeba „mieszać” w plikach .php. Czy spolszczenie działa dla wersji pobranych z netu, tak.

AKTUALIZACJA (29.08.2009) : pełna wersja tłumaczenia front/admin dostępna jest na pliki.joomla.pl. (cena jest symboliczna, biorąc pod uwagę ile godzin nad nim spędziłem – kilkanaście godzin ). Zrobiłem także stronę demo, na której można sprawdzić kompletność tłumaczenia. Dostępność dla allegrowiczów po wysłaniu e-maila.

AKTUALIZACJA (styczeń 2010) : Pełne spolszczenie dla wersji JomSocial 1.5, można pobrać z pliki.joomla.pl.

AKTUALIZACJA (lipiec 2010): Pełne spolszczenie dla najnowszej wersji JomSocial 1.8 + dodatków firm zewnętrznych-> znacząco różniące się od poprzednich wersji jest do kupienia – proszę o e-maila – w atrakcyjnej cenie. Uwaga, nie sprzedaje już spolszczenia poprzez allegro, a to które tam jest, zostało stworzone przez młodego człowieka i ma wiele niedoskonałości, co zresztą widać .

AKTUALIZACJA (listopad 2010): Najnowsze spolszczenie dla najnowszej wersji JomSocial 2.0.x + dodatków firm zewnętrznych – do kupienia tutaj. Jeśli jesteś powracającym klientem otrzymasz rabat, szczegóły w opisie.

Biuletyn elimu

Wysyłany raz w miesiącu

Nie spamujemy! Zajrzyj do polityki prywatności po więcej informacji