Konkurs – Intranet na Joomla! twoje realizacje [przedłużony]

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmailFacebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Od razu uwaga, konkurs przeznaczony dla osób, którym udało się wdrożyć portal INTRANETOWY (nie mylić z internetowy) dla jego firmy, organizacji. Albo w ramach zlecenia został wykonany dla firmy zewnętrznej. Tyle bowiem już od wersji 1.0.x można słyszeć, że na Joomla! można ów stronę postawić, albo jako zwykle bywa z tego typu portalami nikt ich nie widział, owiane są mgłą tajemnicy, czy jak?

Zatem zasady konkursu są jak zwykle proste, prześlij nam na adres konkurs [@] elimu.pl odpowiedzi na nast.pytania:

1) Dlaczego akurat Joomla! i czy zarząd firmy/organizacji nie miał nic przeciwko?
2) Jakie komponenty/moduły zostały użyte, a jakie wymagały przeróbki ?
3) Od kiedy portal działa ?
4) Jakie są dalsze plany rozwoju, a może zmiana platformy jeśli J! się na dłuższą metę nie sprawdziła.
5) Jaki jest odbiór wśród pracowników, czy są zadowoleni z pracy na tej platformie?
6) Inne sugestie, przemyślenia? …..pole do popisu….
Prosimy także o jeden, lub najlepiej dwa rzuty ekranu – logo firmy może być zamazane, jeśli z jakiś względów nie wolno wam tego ujawnić.

Najlepsze dwa wdrożenia opublikujemy, na pewno jednej z autorów otrzyma książkę „kucharską” o Joomla! ufundowaną przez wyd. Helion.

Termin:  na zgłoszenia czekamy do końca 15 października.

Tags:
 • Krzysiek_C

  A co z firmami symulacyjnymi Pawle, jestem nauczycielem i w naszej szkole realizujemy zajęcia pozalekcyjne polegające na tworzeniu firm symulacyjnych z różnych dziedzin. Pracują nad tym uczniowie z różnych klas tzn ekonomicznych, informatycznych itd więc jeśli macie mało zgłoszeń my się chętnie zgłosimy 😉 Kontakt na emeila.

 • Seba

  Hej, zacząłem zabawę z Joomla jakieś 2-3 tygodnie temu, tzn. jestem totalnym „żółtodziobem”. Jeśli chodzi o tworzenie stron bez systemów CMS to już to robiłem. Mam do was ogromną prośbę, czy ktoś z was mógłby podać link lub przybliżyć dogłębniej tematykę systemów extranet. Co do opierania się na Joomla to ja WŁAŚNIE poproszę o wszystko co może się przydać do budowy takiego systemu. Piszę z prośbą właśnie tutaj bo drodzy koledzy siedzicie w tym już długo i wiecie jakie zastosowania są ok! a jakie nie. Mógłbym tracić godziny i dni na szukanie różnych rozwiązań na własną rękę, ale szczerze powiem, że wolę uczyć się łączyć moduły/komponenty i je obsługiwać. W sumie chyba po to jest ten blog – żeby przyspieszyć i ulżyć w procesie wyszukiwania najpotrzebniejszych elementów.

  pzdr

  Seba

 • @Krzysiek_C – także proszę wysłać, zobaczymy pomyślimy 😉