Coraz fajniejsze te chmurki – czyli szablon cloudy

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmailFacebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Zespół cloudaccess.net – zaskoczył mnie znów bardzo udaną propozycją. Kolejny, najnowszy szablon dla Joomla! 1.5 – cloudy – bardzo dobrze wpisuje się nie tylko w nowe trendy, ale i aurę, którą coraz częściej mamy za oknem (DEMO). Także on został zbudowany na sprawdzonym T3 framework. Dostępny jest w pięciu wariantach kolorystycznych, do tego możesz wybrać własne tło. 18 pozycji modułów czyni z tego szablonu bardzo uniwersalne „narzędzie” do wielu zastosowań (POBIERZ). Kolejnym miłym akcentem jest to, iż także jest darmowy. Aż nie mogę się doczekać, aby zobaczyć – jakie będą komercyjne produkcje. Nie ukrywam, że zobaczyłbym także kolejny szablon, ale dla panelu administracyjnego. Do którego jak wiemy, pisałem o tym, szablonów jest dosłownie kilka. Albo szablon dla zastosowań intranetowych, czyli korporacyjnych wewnętrznych.

  • Fajny ten szablon, ale jak umieścić moduł w górnym menu? Albo jak zrobić podpisy do elementów tego menu, tak jak na demie?

  • Jacek

    Grumens – musisz czytać, czytać i jeszcze raz czytać!

  • Dziękuję, będę czytał. Nie wiedziałem, że w T3 framework są takie możliwości. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za info.

  • Szablon Cudo !!

  • Obecnie chyba najlepsze darmowe templatki jakie wyszły w tym roku;)