Ha, niestety nie ma doskonałej recepty. A to z tej prostej przyczyny, że obecnie jest tyle gier, dziejących się od starożytności po daleką przyszłość, że trudno wskazać uniwersalny szablon. Poza tym należy sobie odpowiedzieć na stosunkowo proste pytanie:  Czy to ma być serwis o grach w ogólności? Czy może tylko  jednej grze, czy pewnej grupie gier, powiedzmy RPG ?   Związane jest to z klimatem, nastrojem jaki ma panować na twojej stronie www. Zatem czy mają przeważać czernie, biele, czy jakiś charakterystyczny kolor lub zdjęcie w tle.

Ponieważ jednak wybór jest trudny, wiadomo szablonów dla Joomla! jest cała masa, liczone są one już nie dziesiątkach jak kiedyś, a setkach gotowych często bardzo profesjonalnie zrobionych. Aby zatem ułatwić życie wdrożeniowcom-graczom, przedstawiam kilka propozycji z ostatnich lat:

Przyznaje, że robiąc to zestawieni nie sądziłem, że aż tyle fajnych pozycji znajdę. Szkoda tylko, iż darmowych w tych klimatach i na tym poziomie – niestety nie znam, albo źle szukałem. A elementy społecznościowe zrobisz przy użyciu CB lub JomSocial, z tym drugim chętnie pomagam z racji dwuletniego już doświadczenia. Nie zapominaj, że praktycznie każdy szablon się nadaje, aby stanowić bazę dla strony dla graczy lub o danym tytule gry/gatunku –  kwestia kolorystyki, dodatków, tła, zdjęć.

Biuletyn elimu

Wysyłany raz w miesiącu

Nie spamujemy! Zajrzyj do polityki prywatności po więcej informacji