jHackGuard to nowo opublikowany – darmowy, ale stosunkowo skuteczny, dodatek do ochrony strony Joomla! przed hackerami. Jak zapewnia jego producent SiteGround (firma z długoletnią tradycją) rozszerzenie uchroni twój serwis przed atakami typu SQL Injections, Remote URL/File Inclusions, Remote Code Executions oraz XSS Based Attacks! Stanowi zatem niezłą alternatywę dla innych często płatnych dodatków. Po instalacji opublikuj dodatek Security – jHackGuard. Jedną widoczną wadą w/w dodatku jest stopka „Secured by Siteground Web Hosting” – widoczna zarówno w części frontowej (!), jak i administracyjnej. Kod stopki znajdziesz w pliku sgsec.php w linii 74.
Z tego co można było wyczytać na stronie producenta, używali ten dodatek już od dłuższego czasu dla swoich klientów. I najwyraźniej na tyle się sprawdził, że postanowili się nim bezpłatnie podzielić ze społecznością – poprzez stronę JED. I co oczywiste przypomnieć o sobie, czyt. zareklamować.

Jak poinformował nas jeden z czytelników, w poprzedniej wersji mógł wystąpić problem z edycją szablonów, kiedy był włączony dodatek – na szczęście jest już nowa – poprawiona edycja, która ów błąd niweluje. Hobbis – dziękujemy.

P.s. Na stronie siteground.com znajdziesz także kilka innych rozszerzeń oraz bogatą gamę szablonów.

Dziś trafiła do przedsprzedaży książka „JQuery. Poradnik programisty” – zamów ją w promocyjnej cenie 33 zł. Jej  regularna cena wynosi 39.00 zł. W realizacji od 21 sierpnia.

Biuletyn elimu

Wysyłany raz w miesiącu

Nie spamujemy! Zajrzyj do polityki prywatności po więcej informacji