Przez ostatni dobry tydzień walczę z tematem komponentów ogłoszeniowych dla Joomla!, mimo iż na JED jest ich dziesięć bardzo ciężko coś wybrać sensownego. Na ogół pomijając brak tłumaczenia, o tym dalej, nie można zdefionowac własnych pól, albo wyłączyć tych wbudowanych bez grzebania w strukturze (php) rozszerzenia. Tak więc optymalnie wstrzeliłem się w dwa:

  • Listbingo (www.gobingoo.com) – bardzo estetycznie dopracowane, jeszcze kilka bugów utrudniających życie ale do końca tygodnia powinni to naprawić. Na plus : jest darmowy, ma wbudowane moduły i pluginy, także wspiera JomSocial. Można tworzyć własne pola, ograniczenie 4 sztuki na kategorię. Na minus: nadal to wersja rozwojowa, spolszczenia nie ma, więc je robię. Pewnie premiera tłumaczenia zbiegnie się z wydaniem nowej wersji 1.3.2 (1.4?), którą będę polecał. Strasznie zamieszane jest z regionami (u nas województwa) trochę się skrypt z tym gubi, mam nadzieje że to naprawią. Wygląd panelu poniżej.
  • JC – JoomListings (www.joomclan.com) – ciekawy, komercyjny komponent, cena nie straszy tak bardzo jedynie $50 subskrypcja półroczna. Przy okazji jest promocja 10% taniej na kupon A4C58715D8. Także w trakcie spolszczania.

Biuletyn elimu

Wysyłany raz w miesiącu

Nie spamujemy! Zajrzyj do polityki prywatności po więcej informacji