aiContactSafe module – problem z wielojęzycznością

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmailFacebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Korzystając z rewelacyjnego komponentu do budowy formularzy kontaktowych jakim jest aiContactSafe natrafiłem na problem związany z wielojęzycznością (zainstalowany JoomFish).

Problem  dotyczy tylko modułu aiContaktSafe, który umieściłem w stopce, a polega on na tym, że po otwarciu strony moduł ten ładuje się z domyślnym językiem angielskim. Powoduje to, że po kliknięciu na link prowadzący do strony głównej lub odświeżeniu strony cała strona przełącza się na język angielski.

Żeby naprawić ten stan rzeczy otwieramy plik mod_aicontactsafe.php i w linii 111 zamieniamy$lang = JRequest::getCmd('lang', 'en'); na $lang = JRequest::getCmd('lang', 'pl');.

Mam nadzieje, że ktoś skorzysta z tego rozwiązania – ten mały bug jak napisał mi autor zostanie naprawiony w następnej wersji.

Dawid Ogłaza

Z wykształcenia grafik i historyk, a obecnie student ASP. Projektuję, koduję, tańczę i rysuję, Do tego uzależniony od sportu, musli i zielonej herbaty.

More Posts - Website

  • I always like to have a read about such things, my blog is related if you want to have a look round it please feel free. I have added yours to my bookmarks.

  • witam niestety nie ma sciezki katalogu „mod_aicontactsafe.php” to jest raczej komponent !
    jesli ktos posiada spolszczenie to bardzo bym prosil dziekuje