Udjamaflip – szablon dla panelu

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmailFacebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Udjamaflip (www.udjamaflip.com) to najnowszy szablon dla panelu administracyjnego Joomla! 1.5 od niezależnego web developera. Wygląda inaczej w porównaniu ze standardowym Khepri. Być może dlatego, że prezentuje się w ciemnych barwach (czarny i szary). Szablon jest darmowy, w chwil obecnej najnowsza wersja to 0.9.2 (INFO). Kto jest ciekaw, niech sam zainstaluje i sprawdzi, czy takie klimaty mu pasują. Na plus na niektórych może być to, że dzięki niemu trudniej jest zidentyfikować, że nadal mamy do czynienia z CMS Joomla!.

  • Fajna sprawa, ja zainstalowałem dla testu na jednej stronie, spodziewałem się zmiany tylko wyglądu, a tu niespodzianka. Szablon bardzo funkcjonalny, można otwierać kilka zadań na raz, minimalizować, powiększać, przesuwać jak okienka w Windows i pewnie inne rzeczy do których jeszcze nie dotarłem:)

  • współpraca pilne

    mam do Ciebie pilną sprawę, poszukuję kogoś kto zna się dobrze na wdrażaniu różnych projektów opartych na joomla 1.5, zapewne masz w tym doświadczenie, więc prosze o kontakt, ponieważ mam propozycję