K2 na weekend – w tym spolszczenie

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmailFacebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Same dobre wieści:
1) Według oficjalnych wieści, z pierwszej ręki, jeszcze w tym miesiącu pojawi się nowsza wersja komponentu, a praktycznie systemu K2 (getk2.org).
2) K2 spolszczenie dla v 2.2 – dostępne jest od kilku dni na forum joomla – ja dodałem od siebie kilka poprawek –  K2 spolszczenie pobierz (nowe) lub pobierz
3) Jedna z najsłynniejszych (animowanych) kapel The Gorillaz używa K2 na ich nowej stronie bazującej na Joomla! 1.5.
4) Połączenie K2 + Disqus jest możliwe więcej na stronie http://k2joom.com
5) Aktualnie sam wraz z kolegą grafikiem robimy magazyn dla mężczyzn również wykorzystujący K2 , planujemy skończyć jeszcze w marcu.

Tags:,
  • Dzięki za tłumaczenie, po instalacji poprawiło mi się wyświetlanie dat utworzenia i modyfikacji art. Pozdrawiam

  • K2 to jedno z najlepszych i darmowych pod słońcem rozszerzeń dedykowanych Joomli. PEREŁKA. Bardzo dużo dobrego wniósł ten komponent. Mniemam jednak, że może stracić na znaczeniu w momencie kiedy wyjdzie Joomla 1.6, jeśli wszystkie zapowiadane poprawki będą miały miejsce. Wtedy Joomla zda się i na blog i na magazyn, poprzez integrację systemu komentarzy i uproszczenie menu. Wiem, wiem, K2 to jeszcze katalog, ma zintegrowaną notkę autorską, ale to już nie jest taki istotne.

    Jestem ciekawy magazynu dla mężczyzn nad jakim Panowie pracujecie. Byłbym wdzięczny za poinformowanie mnie w momencie kiedy strona będzie w sieci. Sam pasjonuję się Joomla i K2, staram się o tym pisać w ramach strony, dlatego z niecierpliwością oczekuję wszelakich nowin.