Na informacje o nowej wersji przypadkowo trafiłem na blogu pewnego chińczyka, sprawdziłem i rzeczywiście jest już. Zmian mało, a powiedział bym raczej, że są to tylko 2 poprawki – pełne info tutaj. Osobiście czekam na większe zmiany. Co ciekawe, mogę się pochwalić, iż za informowanie o błędach w JomSocial 1.6  trafiłem na listę z podziękowaniami na oficjalnym blogu jomsocial (dolna część).

Zbliżam się do szczęśliwego końca pisania rozdziału 3 książki, stąd też brak czasu na inne zajęcia pisarskie i web developerskie. Dziś m.in. dopisałem 3 i pół strony o tworzeniu stron mobilnych, taki krótki wstęp do zagadnienia, może kogoś zainspiruje do zgłębienia tematyki.

Zamówiłem również dwa mocno źółte t-shirty z logotypem elimu.pl, jeden dla siebie, a drugi dla Krzyśka. Jak przyjdzie wiosna, a potem lato – jak znalazł do promocji. Myślę, że za jakiś czas zrobimy konkurs – gdzie nagrodą będzie albo ów NOWA koszulka albo książka, nawet może być z autografem autora. Ok, zrobiło się późno, więc chyba czas iść spać. Tym bardziej, że mój pies leżący obok już dawno chrapie.

Przed przypadek trafiłem także na spolszczenie dla AlphaUserPoints.

Biuletyn elimu

Wysyłany raz w miesiącu

Nie spamujemy! Zajrzyj do polityki prywatności po więcej informacji