JomSocial 1.6.285

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmailFacebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Na informacje o nowej wersji przypadkowo trafiłem na blogu pewnego chińczyka, sprawdziłem i rzeczywiście jest już. Zmian mało, a powiedział bym raczej, że są to tylko 2 poprawki – pełne info tutaj. Osobiście czekam na większe zmiany. Co ciekawe, mogę się pochwalić, iż za informowanie o błędach w JomSocial 1.6  trafiłem na listę z podziękowaniami na oficjalnym blogu jomsocial (dolna część).

Zbliżam się do szczęśliwego końca pisania rozdziału 3 książki, stąd też brak czasu na inne zajęcia pisarskie i web developerskie. Dziś m.in. dopisałem 3 i pół strony o tworzeniu stron mobilnych, taki krótki wstęp do zagadnienia, może kogoś zainspiruje do zgłębienia tematyki.

Zamówiłem również dwa mocno źółte t-shirty z logotypem elimu.pl, jeden dla siebie, a drugi dla Krzyśka. Jak przyjdzie wiosna, a potem lato – jak znalazł do promocji. Myślę, że za jakiś czas zrobimy konkurs – gdzie nagrodą będzie albo ów NOWA koszulka albo książka, nawet może być z autografem autora. Ok, zrobiło się późno, więc chyba czas iść spać. Tym bardziej, że mój pies leżący obok już dawno chrapie.

Przed przypadek trafiłem także na spolszczenie dla AlphaUserPoints.