Nieuchronnie przybliżam się do końca pisania książki o budowie szablonów dla Joomla!. Wiadomo czym człowiek dłużej myśli tym więcej sugestii się rodzi. Stąd też moje pytanie, ponieważ książka będzie posiadać dwa Dodatki A i B.

B – został przeznaczony na opisanie szablonów dla panelu administracyjnego. Został jeszcze A – planowałem napisać temacie „Szablony dla Joomla! – ewolucja i inspiracje”…. jednak nie wiem, czy czytelnicy będą chcieli oglądać same zrzuty ekranu, nawet jeśli opatrzę je krótkim komentarzem. W końcu książka to nie galeria. Zatem, może lepiej abym dał tam informacje na temat projektowania prototypów (zwanych także makietami, wireframes lub mockups) w odniesieniu do szablonów oraz serwisów w ogólności ?

Nie będziemy bawić się w sondę, zatem odpowiedzi proszę dodawać za pomocą opcji komentowania. Za jakim jesteś wariantem? A może masz inną sugestię?
/termin ważności pytania upływa 4 stycznia/

AKTUALIZACJA: Dodatek A – będzie o Modelach i prototypach  (krótko i na temat), a sugestia Piotra i Bogdana znajdzie się w rozdziale 3 , na ile mi się ją uda zrealizować. Co do plików FTP – na razie kwestia otwarta, pomyślę pisząc 3-kę.

Biuletyn elimu

Wysyłany raz w miesiącu

Nie spamujemy! Zajrzyj do polityki prywatności po więcej informacji