Wiadomo grudzień należy do leniwych miesięcy, wszyscy myślą już o dniach wolnych z kolei sklepy liczą ile procent więcej w tym roku zarobią. Jednak twórcy szablonów sobie nie odpuszczają, a dokładniej jeszcze się nie lenili w listopadzie skoro napłodzili kolejne szablony:

  1. JA Urani (joomlart.com) – premiera świątecznego szablonu odbędzie się na dniach.
  2. JP Motorcycle (JoomlaPlates.net) – niestety słaby szablon i moim zdaniem kiepsko trzyma klimat, ot taki sobie jakich wiele w ciemnej tonacji (DEMO).
  3. JXTC Typografik (www.joomlaxtc.com) – wygląda nawet nieźle, przeznaczenie – artystyczna strona z newsami? Choć jak piszą autorzy jest on idealnym szablonem dla blogerów, sklepów z książkami, wszelkiego typu szkół, social networking…. powiedzmy, że im wierzę. A zresztą zobaczcie DEMO.
  4. Simpla (joomlabamboo.com ) – szablon dla panelu administracyjnego, szybki i ciekawy wizualnie oraz funkcjonalnie. Zastosowano w nim ikony z Joomla! 1.6. Z pewnością można kogoś „oszukać” mówiąc mu, oto mój autorski CMS, a nie „jakiś tam OS” – laik się nie zorientuje. Oczywiście nie namawiam do takich działań. Sam szablon był inspirowany szablonem autorstwa  Pontus Johansson. Zobacz gotowe dzieło, czyli zrzut poniżej.

simplaFrontpage

Biuletyn elimu

Wysyłany raz w miesiącu

Nie spamujemy! Zajrzyj do polityki prywatności po więcej informacji