Jeden z moich ulubionych hostingów ogłosił kolejną dobrą promocję (link partnerski) dla nowych klientów.

Dlaczego warto im zaufać?

Jest to dostawca, u którego trzymam serwisy od 2014 roku. W tym blog, który czytasz i około 20-30 innych małych stron opartych o WordPress i Drupal. Lata mijają a oni nadal świadczą rozsądnie wycenione usługi w rozsądnej jakości, z rozsądnymi rabatami za staż. Za ich wyborem przemawiają także regularne promocje – w tym również na przedłużenia usług – organizowane kilka razy w roku (warto pilnie śledzić ich stronę).

Czy po roku dowalą mi fakturę jak hosting którego Nazwy nie wolno wymawiać?

Nie. Na dowód – lista płatności od samego początku mojej przygody (z jednego konta, mam też dwa kolejne ale to już dla klientów). Przy okazji możesz porównać, czy u Twojego dostawcy wydasz w perspektywie 10 lat więcej czy mniej.

Co ich wyróżnia?

Myślę, że stabilność i duży wybór dostępnych technologii (patrz screen) oraz opieranie się na swoich rozwiązaniach – mają chociażby autorski panel czy linuxowy moduł do zarządzania z wiersza poleceń dostępnego po SSH. No i port SSH to u nich typowe 22, co może być dla niektórych zaletą.

Są w czymś gorsi od innych?

Oczywiście, nie są idealni. Brak chociażby całodobowego wsparcia, więc nie polecam ich dla całkiem „zielonych” użytkowników, którzy by chcieli być prowadzeni za rękę.

Zachęcam do skorzystania z promocji.

Biuletyn elimu

Wysyłany raz w miesiącu

Nie spamujemy! Zajrzyj do polityki prywatności po więcej informacji