Dlaczego polecamy również LH.pl?

Na naszym blogu polecamy różne usługi, w tym hostingowe. LH.pl jest kolejną, co do której mamy powody sądzić, że to dobry wybór. Marka ta jest od wielu lat na rynku. Jej oferta jest dość prosta i łatwa w użyciu. Starają się rozwijać w sposób służący rynkowi – zarówno twórców stron i nabywców tego typu usług. Mają świetną ekipę ogarniającą społeczność. Co może pójść nie tak?

Dla naszych czytelników oznacza to rabat 20% na ofertę Lh.plpod warunkiem podania kodu rabatowego, który znajdziesz gdzieś w tym wpisie.

Skąd pomysł na program partnerski?

Niedawno zgłosiła się do mnie Agnieszka Malińska – manager Programu Partnerskiego z firmy LH.pl z propozycją nawiązania współpracy. Przyznam, że urzekła mnie ilość czasu, jaki spędziła na przekonanie mnie (telefonicznie), że to świetny pomysł. Po kilku półgodzinnych rozmowach byłem przekonany, że LH.pl zależy na zdobyciu każdego (nawet tak niewielkiego) partnera. Ale czy jest co polecać? Czy taka współpraca może pomóc obu stronom a jakość usług będzie adekwatna do obiecanek? Postanowiłem najpierw sprawdzić jak ten hosting sprawuje się w realnych warunkach. Dopiero na tej podstawie zdecydowałem, czy jest sens Wam go polecać.

Czy LH.pl warto polecać? Warto!

Po tytule tego wpisu pewnie domyślacie się jaki jest werdykt :). Pierwsza strona (postawiona w rekordowym czasie, ale o tym kiedy indziej) na ich serwerach już śmiga. Instalacja WordPress i poziom wsparcia oceniam na naprawdę w porządku. Żadnych dużych zastrzeżeń póki co nie mam. Mam za to dobre informacje. Wybierając hosting w LH.pl i podając kod rabatowy kpalikowski otrzymacie 20% zniżki.

Zysków z tej współpracy będzie jednak więcej. Marka ta prowadzi wiele fajnych działań nastawionych na budowanie dobrego wizerunku i dzielenie się wiedzą. Od budowania społeczności dla początkujących z CMS WordPress (grupa na Facebook), przez webinaria (właśnie zaczynają cykl o SEO) czy ciekawe wpisy na blogu. Będziemy o nich na bieżąco informować.

Co więcej, Agnieszka obiecała w miarę możliwości podsyłać ciekawe treści opracowane specjalnie dla Was. Pierwszą z nich już dziś wrzucamy. Jest to rzut oka (z lotu ptaka) na infrastrukturę w serwerowniach LH.pl. Zapraszam do czytania i komentowania!

Co to oznacza dla czytelników bloga elimu?

Tak naprawdę niewiele się zmieni. Po pierwsze dodaję link do oferty LH.pl do listy polecanych przez nas usług na specjalnej podstronie. Po drugie już niedługo zobaczycie pierwszy materiał autorstwa LH.pl. Po trzecie możecie się spodziewać nieco więcej doniesień z ich podwórka.

Na koniec zastrzeżenie. Blog Elimu nie jest związany z żadną konkretną marką. Publikujemy tu ciekawostki ze świata systemów CMS, hostingu, wtyczek, modułów i ciekawych rozwiązań. Sami też promujemy usługi, których używamy na co dzień. Kupując usługi czy produkty z naszych poleceń i linków wspieracie nas jako blog. Staramy się na bieżąco sprawdzać, czy te polecenia nadal mają sens. Promujemy to, co wydaje się nam ciekawe, opłacalne, przydatne. Obiecujemy, że nadal tak będzie!

Biuletyn elimu

Wysyłany raz w miesiącu

Nie spamujemy! Zajrzyj do polityki prywatności po więcej informacji