JomSocial – tańszy o $50 (kupon) !

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmailFacebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Nie co dzień naszych czytelników czeka super okazja – kupon rabatowy na JomSocial – po wpisaniu, którego zaoszczędzasz dokładnie $50 (143 zł) bez względu czy kupujesz wersję  Standard czy Pro. Czyli mówiąc dosadnie -> wersję standard masz za $49 a Pro za jedyne $99.

Podczas zakupów (www.jomsocial.com/buy-now.html) w polu  Coupon Code (Optional) wpisać: JomShack50 i nacisnąć przycisk (Recalculate). Uwaga wielkość znaków wpisywanego kodu ma znaczenie. Dzięki promocji nawet po zakupie spolszczenia nadal zaoszczędzasz ponad 100 zł!

Uwaga! Zgodnie z informacjami od producenta – JomSocial jest przeznaczony tylko i wyłącznie dla Joomla! 1.5 i nie ma możliwości instalacji tego komponentu dla Joomla! 1.0.x czy Mambo.

 • Marcin

  Chce zrobić stronkę opartą o szablon Quay + JomSocial ale mam pewne obawy. Dużymi krokami zbliża się Joomla 1.6, może lepiej poczekać na stabilne wydanie 1.6 ? i dopiero w tedy stawiać ?

  p.s
  Może redakcja pomyśli nad uruchomieniem forum ? więcej dowiaduje się z Waszego bloga niż innych stron o Joomli 🙂

 • Irek

  Moim zdaniem JomSocial dla Joomla 1.6 też powstanie, ale podobnie jak sama nowa J! z tego co widać stabilnej wersji należy spodziewać się nie wcześniej niż za 6-8 miesięcy od dziś. Serwis społecznościowy – jeśli masz potrzebę to postaw teraz, jeśli N-K też by czekała zapewne wyrosła by inna konkurencja.

 • ola

  hej witam, mam stronkę oparta o joomla 1.0 czy to oznacza, że nie mogę zakupić jomsocial? jak to w ogóle działa? musi być skonfigurowane ze stronka? czy działa niezależnie? help! 🙂