*** UWAGA: materiał dostarczony przez TM Polska i opracowany przez Elimu***

Zespół Template Monster przygotował ciekawą ofertę dla web designerów i deweloperów stron internetowych. Jeśli często tworzycie strony www, warto zajrzeć na serwis One. Oferuje on nieograniczony dostęp do 8500+ produktów cyfrowych ze strony Szablonowego Potwora. Możemy je pobierać beż żadnych ograniczeń i tworzyć dowolną liczbę stron www w czasie posiadania aktywnej subskrypcji. Cena rocznego abonamentu to $229.

Warto zaznaczyć, że serwis One działa niezależnie od Marketplace. Przez to nie można skorzystać ze środków zgromadzonych na koncie lojalnościowym Marketplace dla opłacenia subskrypcji. Oprócz tego na serwisie działa własny system aukcyjny, który odróżnia się od TemplateMonster.

Obecnie dostępna jest tylko jedna, roczna subskrypcja.

W ramach tej opcji możecie liczyć na następujące możliwości:

  • Dostęp do tysięcy produktów. Na starcie serwisu użytkownicy mogą skorzystać z 8500+ płatnych produktów. Wśród nich są motywy dla WordPress i WooCommerce, szablony dla Joomla, Shopify, Magento, PrestaShop, HTML, wtyczki i dodatki dla popularnych CMS, fonty, elementy graficzne itd. Asortyment serwisu będzie zwiększać się co tydzień. Oprócz tego otrzymacie pełny dostęp do wszystkich produktów, w tym nowych, ze strony One.
  • Roczna licencja. W ciągu trwania subskrypcji możesz używać produktów pobranych z One bez żadnych ograniczeń. Dzięki temu możesz zbudować dowolną liczbę stron za pomocą dostępnych motywów, frontów i elementów graficznych. Nawet, gdy zdecydujesz dalej nie przedłużać subskrypcji , strony będą dostawać poprawki bezpieczeństwa (ale nie nowe funkcje). Po wygaśnięciu abonamentu tracimy uprawnienia do tworzenia nowych witryn za pomocą pobranych wcześniej produktów.
  • Wsparcie techniczne 24/7. Jeśli podczas użycia dowolnych produktów ze strony One wyniknie jakikolwiek problem, możemy skorzystać z wsparcia technicznego przez czat oraz za pomocą systemu ticketów. Specjaliści serwisu dostępni są w trybie 24/7.
  • Dodatkowe usługi. Na stronie One będą pojawiać się dodatkowe usługi zaczynając od instalacji szablonów, a kończąc personalizacją witryny. Obecnie liczba ofert jest ograniczona. Warto także zaznaczyć, że wspomniane usługi są płatne.
  • Oszczędzanie pieniędzy. Średnia wartość szablonów na stronie TemplateMonster wynosi 100 USD. Za pomocą One zaczynamy oszczędzać przy tworzeniu 3 stron www rocznie. A im więcej stron planujemy zbudować, tym więcej zyskujemy.
  • Zwrot kosztów w ciągu 14 dni. Po zakupie rocznej subskrypcji można z niej zrezygnować w ciągu 14 dni i odzyskać pieniądze. Jest to możliwe nawet, gdy pobierano produkty ze strony One. W tym przypadku po prostu wygasną uprawienia do ich komercyjnego użycia.

Zainteresowani serwisem One? Na stronie one.templatemonster.com można zapoznać się z obecnymi produktami i usługami. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z pomocą w formie chatu online.

Biuletyn elimu

Wysyłany raz w miesiącu

Nie spamujemy! Zajrzyj do polityki prywatności po więcej informacji