Jakiś czas temu pisałem o wartej uwagi platformie Digital Ocean oferującej dostęp do chmury, w której możecie w 55 sekund postawić wirtualny serwer posadowiony na dyskach SSD i bawić się nim za całkiem rozsądne kwoty.

Właśnie ruszył ulepszony system poleceń, dzięki któremu możecie dostać 10$ na start rejestrując się za pomocą np. mojego linku referencyjnego. Ja dostanę wtedy 25$kredytu a Wy zyskacie możliwość dalszego polecania tego hostingu swoim znajomym i otrzymywania takiej właśnie nagrody.

Dlaczego warto zarejestrować się właśnie teraz, nawet jeśli nie potrzebujecie w tej chwili serwera? Ja zrobiłem tak w styczniu tego roku i po stworzeniu i zniszczeniu kilku wirtualek praktycznie pół roku nie logowałem się do panelu administracyjnego. Mimo to otrzymywałem regularnie (co kilka tygodni) 5 lub 10 dolarów bonusowego kredytu- a to na zachętę, a to bo ktoś kliknął w mój link i się zarejestrował. Teraz mam uzbierane 50$ i liczę na kolejne kredyty po tym wpisie – pokażcie co potraficie :). Nadal nie wiem kiedy i do czego to wykorzystam, ale mam już pewien plan :).

Piszcie w komentarzach jak podoba się Wam  Digital Ocean i czy znacie inne/lepsze platformy tego typu?

Biuletyn elimu

Wysyłany raz w miesiącu

Nie spamujemy! Zajrzyj do polityki prywatności po więcej informacji