joomshaper Dokładnie dziś firma JoomShaper obchodzi swoje 4-te urodziny. Przez te lata w swoim portfolio zgromadzili ponad 60 szablonów i 36 rozszerzeń dla CMS Joomla 3.3 oraz Joomla 2.5. Tematyka ich szablonów jest niezwykle zróżnicowana, z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie, czy to na stronę firmową, sportową, eventów, portfolio czy na nawet potrzeby szkoły. Pamiętajcie czasami wystarczy dodać swoje zdjęcia (i  oczywiście teksty), aby całkowicie odmienić wygląd szablonu i dopasować go do własnych założeń projektowych.

szablony-joomla-joomshaper

Z powodu tej rocznicy ich team postanowilł uczynić dwie rzeczy.

  • Oczywiście, rozdać wysoki bo aż  40% kupon rabatowy –> HAPPYBIRTHDAY    (JoomShaper.com), który należy go wpisać podczas procesu zamawiania w polu „Discount code” i następnie nacisnąć przycisk Apply, aby go system zaakceptował. W przypadku licencji developera zaoszczędzisz aż $70, lub $20 w przypadku najtańszego 3-miesięcznego pakietu. Przez okres członkowstwa możesz pobrać wszystkie szablony i korzystać z nich nawet po jego zakończeniu.
  • oraz zaoferować społeczności Joomla jeden z komercyjnych szablonów „Radon” bezpłatnie, ale to dopiero od jutra.

Tak jak wspomniałem powyżej, tylko od twojej wyobraźni zależy, jak wykorzystasz  te szablony.  Opartą na ich frameworku Helix „znalazłem” chociażby tą stronę szkoły z Zielonej Góry:  ck-prestige.pl

Biuletyn elimu

Wysyłany raz w miesiącu

Nie spamujemy! Zajrzyj do polityki prywatności po więcej informacji