Tym razem, nie tylko o Joomla!, nie tylko o CMS, serwisach społecznościowych – tą zapowiedzią nowej książki z całą pewnością ucieszę pewną grupę osób. Niniejsza książka powstała z myślą o osobach w firmach i urzędach, którym powierzono pieczę na projektami internetowymi. Moim zdaniem będzie ona także idealna dla osób planujących uruchomienie lub przebudowę własnego serwisu internetowego. Na jej łamach znajdzie się wiele odpowiedzi i wskazówek także dla osób, które chciały by pracować na stanowisku Project Managera (od internetu). Po jej przeczytaniu z pewnością nie będziesz już „zielony” w/w temacie.
Poza tym warto zauważyć, że książka ta została napisana w sposób, który umożliwia korzystanie z niej nawet osobom nie mającym doświadczenia w budowaniu stron internetowych, czy omawianym przedmiocie. Tym samym równie dobrze zrozumie ją student, jak i uczeń technikum informatycznego.

Jako nieliczna na rynku pozycja książkowa będzie omawiać m.in.: kwestie pisania specyfikacji strony internetowej, zagadnienia prawne związane z internetem (w tym wzory umów np. NGO), prototypy & makiety, aplikacje do zarządzania projektami, nieco o Web 3.0 etc.

Masz firmę – warto w pełni wykorzystać korzyści płynące z posiadania firmowej strony internetowej. Pełny opis na stronie wydawnictwa helion.

Biuletyn elimu

Wysyłany raz w miesiącu

Nie spamujemy! Zajrzyj do polityki prywatności po więcej informacji