Open Atrium by Paweł

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmailFacebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Chyba z Krzyśkiem trafiliśmy na te same fale, bo zupełnie niezależnie „bawiliśmy” się dziś Open Atrium. W moim przypadku instalacja przebiegła w zasadzie bez problemów, bo zawsze daje swój nieśmiertelny php.ini bez względu czy to Joomla! czy inny CMS.

Jestem za, co też wyraziłem się wcześniejszymi postami. Jest jedna rzecz, której przeskoczyć nie mogę. Otóż wysłałem już 3-go e-maila z prośbą o założenie polskiej grupy tłumaczącej na : https://translate.openatrium.com i nadal NIC ! Przecież nie będę grzebał w plikach, aby zrobić tłumaczenie. Może komuś się uda skutecznie „namejlować”.

Poniżej film pokazujący możliwości Open Atrium:

  • co do tłumaczenia, jesteś kolejną osobą ‚w kolejce’, po ludziach z omega8.cc, mnie i jeszcze jednym z naszych czytelników. Zainteresowanie jest spore, a kiedy projekt zostanie dodany – pewnie jak autorzy OA będą mieli chwilkę wolnego czasu 🙂

    btw – nic nie stoi na przeszkodzie aby do tłumaczenia zabrać się już – np. z pomocą l10client, instrukcję właśnie opublikowałem – http://elimu.pl/drupal-6-wygodne-tlumaczenie

  • a btw jutro być może dodadzą w końcu ten polski lang na serwerze tłumaczeń OA – dzięki interwencji na twitterze (którą wykonał jeden z ekipy omega8cc)