Z każdą wersją JomSocial staje się lepszy, ale wiadomo, zawsze znajdzie się ktoś kto potrzebujesz coś czego nie ma w standardowej instalacji.

I tym się zajmuje chociażby Paul Rough, który oferuje różnego typu moduły dla tego komponentu społecznościowego. Na swojej stronie prezentuje następujące rozszerzenia:

  • Fake members and guests online – czyli moduł, który wyświetla awatary fałszywych użytkowników oraz liczbę osób przeglądających stronę  (przydatne, kiedy komuś prezentujesz możliwości JomSocial)
  • MyToolbar – umożliwia zaprojektowanie i dodanie na dole okna strony paska narzędzi z odnośnikami do funkcji JomSocial oraz własnych np. forum czy bloga.
  • Custom module – jeśli chciałeś dodać własny moduł do grona innych wyświetlanych wraz z widokiem kompontu JomSocial, jest on dla ciebie. Za jego pomocą możesz wyświetlać reklamy lub inny dowolny kod HTML.

A jeśli chodzi o koszt zakupu, $20 kosztuje komplet wszystkich rozszerzeń, w tej cenie zawiera się także support i dostęp do aktualizacji.

Biuletyn elimu

Wysyłany raz w miesiącu

Nie spamujemy! Zajrzyj do polityki prywatności po więcej informacji